درب و پنجره چوب - آلومینیومی

 

پنجره های چوب -آلومینیوم  یا پنجره آلو وود از ترکیب آلومینیوم و چوب ساخته شده اند و با مکانیسم ترمال بریک چوب و آلومینیوم به هم متصل می گردند.

این پنجره ها به دلیل تکنولوژی پیشرفته و منحصر به فرد در فرآیند تولیدِ وهمچنین کیفیت و عمر بالای آن ،گران قیمت بوده و بیشتر به همین منظور مناسب برای ساختمان های لوکس می باشد.

به دلیل سیستم ترمال بریک درب و پنجره آلو وود (ترکیبی از آلومینیوم و چوب)، از پنجره های موجود در بازار عایق تر بوده و در برابر نفوذ صدا و حرارت مقاومتر می باشد. همچنین باعث ایجاد نمایی زیبا در داخل ساختمان و نمای خارجی ساختمان می گردد.

پنجره های آلو وود از چوب فراوری شده است که به هیچ وجه مورد هجوم بید و موریانه قرار نمیگیرد و  در مقابل رطوبت و آب، خورشید و گرما مقاومت بسیار بالا یی دارد.

 

ویژگی پنجره های آلو وود

در و پنجره آلو وود با داشتن نمایی زیبا و ایجاد حس خوب طبیعت، محصولی متفاوت می باشد.

 

آلو وود ترکیبی از در و پنجره های ترمال بریک یا نرمال آلومینیومی به همراه چوب است که در مقابل آب ، گرما ، نور و رطوبت مقاومت بسیار بالا یی دارد.

پروفیل های چوب-آلمینیوم به کار رفته در این محصولات از شرکت ها و کشورهای معتبر جهان وارد می شود. 

با توجه به تکنولوژی پیشرفته در تولید در و پنجره آلو وود، این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و از جمله تجهیزات و لوازم خاص ساختمانی می باشد که تمام ویژگی های زیبایی و مقاومت در داخل و خارج از ساختمان را به همراه دارد.

در پنجره های آلو وود قابلیت استفاده از شیشه های دو جداره و سه جداره وجود دارد. و همچنین امکان استفاده ازانواع یراق آلات دو حالته،سه حالته و...... نیزامکان پذیر می باشد.